Najważniejszy jest sprawny Załadunek

Najważniejszy jest sprawny Załadunek

Najważniejszy jest sprawny, bezpieczny i pewny załadunek. W czasie transportu najważniejsze jest, aby ładunek nie przemieszczał się po przestrzeni bagażowej. Każdy załadunek odbywa się w sposób uniemożliwiający przesuwanie się po przestrzeni ładunkowej, które w 90% skutkuje uszkodzeniami i jest główną zmorą każdego transportu.
Każdy delikatny przedmiot dodatkowo zabezpieczamy folią lub kartonami - Szanujemy Wasze przedmioty jakby były nasze.


Zajmujemy się przewozem sprzętu

Zajmujemy się przewozem sprzętu

Od 2001 roku zajmujemy się przewozem komputerów, monitorów oraz całych serwerowni. Każdy sprzęt jest starannie zapakowany opisany oraz oznakowany, tak aby zminimalizować możliwość zniszczenia czy uszkodzenia podczas transportu. Sprzęt jedzie bezpośrednio z punktu A do punktu B. Samochód nie jest pozostawiany bez nadzoru ani na sekundę. Jeśli zachodzi potrzeba przewozimy każdy serwer osobno i/lub bez twardych dysków. Potrafimy zadbać o bezpieczeństwo waszego sprzętu - posiadamy odpowiednie doświadczenie. Oczywiście posiadamy odpowiednie ubezpieczenie, w razie zaistnienia niespodziewanych okoliczności.


Nie masz czasu się spakować - Zrobimy to za Ciebie

Nie masz czasu się spakować Zrobimy to za Ciebie

Jeśli z jakiejkolwiek przyczyny nie macie Państwo czasu (lub możliwości) się spakować i zabezpieczyć swoich rzeczy - zrobimy to za Was. Nasi pracownicy przyjadą z kartonami spakują i zabezpieczą cały Państwa dobytek przed uszkodzeniami w czasie transportu. Zadbamy o to aby zawartość kartonów została opisana w celu łatwiejszej identyfikacji przy rozpakowywaniu. Meble oraz sprzęt AGD/RTV zostaną zabezpieczone przed ewentualnym uszkodzeniem w tym czasie Państwo będą mogli zająć się sprawami dla siebie najważniejszymi.


Potrzebujesz pomocy przy demontażu ???

Potrzebujesz pomocy przy demontażu ??

Posiadamy odpowiednie narzędzia oraz wykwalifikowany personel. Nasza ekipa fachowców zdemontuje, opisze i zapakuje Państwa meble do transportu. Złożymy je również oraz ustawimy we wskazanym miejscu jeżeli zostanie to ustalone wcześniej.


Zawsze sprzątamy po sobieZawsze sprzątamy po sobie


Kiedy kończymy swoja pracę zawsze zostawiamy porządek - nie trzeba po nas sprzątać.